Ukrainian Русский

Компресора

Компресора

Поршневі компресори виробництва Fiac (Італія) – це гарантія якісної та довгострокової роботи Вашого підприємства. Призначені як для професійного застосування, так і для домашнього використання для забезпечення потреб у стиснутому повітрі. Компресора Fiac високої продуктивності використовують двоступінчасту технологію стиснення повітря. Перший поршень стискає повітря до 8 бар, а другий дотискає до 10. Саме завдяки цій технології компресора цієї серії мають більш високий ККД, мають знижений рівень шуму, вібрації, менше виділяють тепла і менше витрачають енергоспоживання, а так само мають високу витривалість і більш довгострокові. в роботі.

Лінійка компресорів Fiac дуже різноманітна, продуктивність від 370 до 10000 л/хв, забезпечені ресиверами 100, 200, 270, 500 л, а також 50 л ресиверами (Fiac СНД). А це дозволяє вибрати якісний італійський компресор за доступною ціною.

Компресори обладнані захистом від перегріву двигуна, мають активну і пасивну систему охолодження, автоматичне включення і відключення при досягненні верхньої та нижньої межі тиску, оснащений запобіжним і сервісним клапоном, мають два манометри (один тиск у ресивері, другий з регулюванням виходить тиску)
Не допускайте безперервної роботи компресора більше 20 хв.