Апаратна частина діагностичного адаптера отримала покращення

Однією з змін став габарит адаптера, це пов'язано із встановленням покращеного захисту живлення. Було збільшено поріг допустимої напруги, у старій версії 15В, то новий адаптер отримав порого 18В. Також додалися деякі сучасні протоколи.

Планшет був замінений на більш продуктивний

Попередня версія планшета була бюджетніша, невеликий обсяг вбудованої пам'яті, на якій і зберігалися діагностичні програми, малоємнісна батарея, що обмежує час роботи без підзарядки. Після інсталяції оновлень доводилося вручну звільняти пам'ять від програм, які не використовуються. Новий планшет з діагоналлю 8 дюймів, об'ємом пам'яті 16Гб, що дозволить без проблем встановлювати оновлення, також збільшився обсяг оперативної пам'яті до 1Гб.

Мультимарочний діагностичний сканер Launch X-43 PRO - є сканером останнього покоління із сімейства сканерів, які вже давно себе зарекомендували на ринку України та світовому ринку діагностичних сканерів. Цей сканер має новітні програмні розробки. Йде на базі планшета з ОС Android, що відрізняє прилад від попередників X-431, X-431Master та X-431 IV високою швидкістю роботи та наявністю понад 70 програм з різних автомобілів. Наявність такого кіл-ва програм дозволяє приладу перекрити практично весь ринок автомобілів. Також Launch X-431 PRO комплектується різними адаптерами для більш раннього покоління автомобілів.