Ukrainian Русский

Про компанію

Компанія Грандинструмент Південь є офіційним представником на Півдні України, найбільшого постачальника автосервісного обладнання та професійного інструменту для сто Неймовірна ціна на Грандинструмент в Україна. Ця компанія була заснована в 2004 р і за цей час заслужила довіру та повагу серед партнерів та клієнтів. Компанія Ґрандінструмент є представником на Півдні України з 2011 року. А наші фахівці працюють у сфері автосервісного обладнання з 2005 року і за цей час отримали дорогоцінний досвід з експлуатації та ремонту автосервісного та шиномонтажного обладнання різних виробників. Цей досвід дозволив представити Вам лише найкращих виробників обладнання для автосервісу у своєму класі. Тому ми стали офіційними постачальниками автосервісного обладнання виробників таких відомих марок,  как:  TOPTUL,  LAUNCH, HUNTER,  BRIGHT,  G.I.KRAFT GERMANY,  TORIN,  TRISCO, SCANMATIK, FIAC. Це партнерство підтверджується наявністю всіх відповідних сертифікатів..

 

З моменту заснування ми постійно розвиваємося, розширюємо асортимент продукції, що поставляється, збільшуємо число наших клієнтів. З кожним днем ​​нас дізнаються все більше людей по всій Україні. Наші клієнти - це як невеликі приватні автомайстерні, і великі дилерські станції з обслуговування автомобілів. Це свідчить про те, що наша компанія здобула довіру та повагу серед наших клієнтів. Тому для наших постійних клієнтів існує гнучка система знижок та спеціальних цінових пропозицій.

Наша компанія пропонує широкий асортимент продукції, що постачається, постійно підтримуємо наявність обладнання на складі у Львові. Якщо якоїсь позиції немає в Одесі, то ми організовуємо доставку протягом одного дня, як в Одесу так і в будь-яке інше місто України (терміни залежать від транспортної компанії). 

Наявність своїх сервісних центрів у таких містах, як Одеса, Харків та Київ, дозволяє нам максимально швидко вирішувати завдання пов'язані з гарантійним та післягарантійним ремонтом. Наші спеціалісти постійно проходять курси підвищення кваліфікації на заводах-виробниках. Також на наших складах є всі необхідні запчастини для надання як гарантійного так і після гарантійного ремонту.

Так как компания Грандинструмент является официальным дистрибьютером и подписала соответствующие соглашения с поставщиками оборудования, то мы взяли на себя все обязательства по техническому и информационному сопровождению официально проданного оборудования. Но согласно данным соглашением нам запрещено оказывать какую либо поддержку по оборудованию, которое тем или иным незаконным способом оказалось на территории Украины. Каждый проданный товар имеет свой серийный номер и заносится в единую базу поставок и если серийного номера нет в нашей базе данных, то в обслуживании будет отказано.

Поэтому настоятельно рекомендуем покупать оборудование только у официальных представителей, которые имеют все сертификаты на оборудование. Ведь покупая у официального представителя Вы приобретаете не только оборудование, но качественную информационную и техническую поддержку.